Kurucunun Mesajı

 

Günümüzde ticari hayatın hassas dengelerini yakından takip eden Şahin Hukuk & Danışmanlık, küreselleşen dünyanın gereklerine uygun analitik, pratik, hızlı ve en avantajlı hukuki çözümlerini müvekkillerine sunmaktadır.

Şahin Hukuk & Danışmanlık müvekkilleriyle sürekli temas halinde kalarak onların ihtiyaçlarını doğru tespit etmeyi, işlerinde herhangi bir yasal sorunun ortaya çıkmasını engellemeyi ve başarıya giden yolda onlara katkı sağlamayı her zaman hedef olarak görmüştür. Bu nedenlerle de müvekkillerimiz, Şahin Hukuk & Danışmanlık olarak onların yanlarında olduğumuzu, yalnızca satırları değil satır aralarını da okuduğumuzu bilmektedirler.

Ofisimiz, hukuki sorunun ortaya çıkış sürecini sadece bir hukuk alanı olarak görmeyip, aksine, ilgili sorunlar için çözüm üretme aşamasında dolaylı ve dolaysız bağlı olan veya olabilecek tüm hukuk alanları ve sektörler açısından değerlendirmeler yapmaktadır.

Maksadımız, sadece sorun vuku bulduktan sonra müdahale etmek değildir; henüz ortada bir sorun yok iken de muhtemel riskleri göz önüne alarak, adeta koruyucu hekimlik gibi, hizmet verdiğimiz kimseleri yönlendirmeyi avukatlık mesleğimizin temel prensibi olarak görmekteyiz.

Bugün, başarılı ve deneyimli hukuki yeteneklere sahip avukatlarımız sayesinde, Şahin Hukuk & Danışmanlık, Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerinde adım adım büyümeye ve gelişmeye devam etmekte, tanınan, güvenilen ve saygı duyulan hukuk ofisleri arasında yerini almaktadır.

Bu nedenle öncelikle ofisimizin başarısında katkısı bulunan başta eşim Av. Pınar ŞAHİN olmak üzere her bir ekip arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür etmek ve bize olan yüksek güvenlerinden dolayı müvekkillerimize de şükranlarımı sunmak istiyorum.

Sizlerle işbirliği içinde olmanın, bizim için her zaman çok büyük bir şeref ve zevk olduğunu belirtmek isterim.

Saygılarımla,
Abdul Hamit ŞAHİN