Hakkımızda

Temelleri Av. Abdul Hamit ŞAHİN tarafından atılan ŞAHİN HUKUK VE DANIŞMANLIK OFİSİ kurulduğu günden bu yana ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şahıs ve şirket müvekkillerine karşılıklı saygı ve güven esasına dayalı bir şekilde Avukatlık ve Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Merkezi İstanbul’da olan hukuk büromuz, ANKARA, İZMİR ve BURSA’  da faaliyet gösteren irtibat ofisleri ile birlikte, hukuki süreçlerinizi daha yakından takip ederek, Türkiye’nin her bölgesinde ve uluslararası alanda her türlü hukuki sorunun çözümünde, kaliteli hizmet anlayışı ve genç/dinamik avukat kadrosuyla hizmet göstermektedir. 

ŞAHİN HUKUK VE DANIŞMANLIK OFİSİ, gerektiğinde finans danışmanları, vergi uzmanları, mali müşavirler, iktisatçılar, teknik uzmanlar ve akademisyenlerden oluşan danışman kadrosu ile  koordinasyon içinde çalışabilme esnekliğine sahiptir.

OFİSİMİZİN öncelikli hedeflerinin başında,  ÖNLEYİCİ AVUKATLIK olarak tanımladığımız, müvekkili hukuki gelişmelerden ve mevzuattaki değişiklik ve  yenilikler hakkında bilgilendirmek  ihtilaf çıkmaması için yol göstermek suretiyle  hukuki ihtilafları doğmadan önlemek gelir. Vazifemizin sadece oluşmuş ihtilafları çözmek değil aynı zamanda ihtilafların oluşmasını engellemek olduğunu düşünmekteyiz. Bu sebeple Sonuç ve başarı odaklı hukuk hizmetini müvekkillere sunuyor, mevcut ve potansiyel hukuki riskler konusunda bilgilendirme yapıyoruz.

ŞAHİN HUKUK VE DANIŞMANLIK OFİSİ avukatlık mesleğinin bağımsız ve serbest meslek erbabı olma niteliğini göz önünde bulundurarak ve bunu muhafaza ederek, ihtisaslaşma ve nitelikli hizmet vermeye; aynı zamanda tüzel kişiliğinin devamı için de müesseseleşmeye önem vermekte olup, ulusal ve uluslararası alanda marka hukuk ofislerinden biri  olmayı hedeflemektedir.